yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

16 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • Laci sözlük

  /
  2

  uzun zamandır fenerbahçenin neden bir sözlüğü yok diye düşünüyordum, yakın arkadaşım aktif galatasaray sözlük kullanıcısı ve açıkcası adamlar bu konuda bayağı iyiler ve aktifler. ben laci sözlüğü daha yeni duyuyorum. lacisözlüğü de fenersözlük sayesinde duydum. fenersözlüğü twitterda gördüm o şekilde haberim oldu. bence 2 sözlük tek bir çatı altında birleşip fenerbahçe sözlük adı altında daha aktif daha kalabalık ve güçlü bir yapı olabiliriz. sözlük formatında bile bölünen bir taraftar yapımız var. bu şekilde giderse 2 sözlükte bi anlam ifade etmeyecektir.

  Severek takip ettiğim fenerbahçe taraftar sözlüğü. Favori yazarlarım ise grimsborough, rüştiye sokak, Oyunkuran stoper, folkwin wolfspeer, 07 desouza, the rising sun, yerinesevemem , Muz orta, topyapanönlibero12 ve dronee .

  Başta yazımı gören Grimsborough olmak üzere tüm laci yazarlarına en içten sevgilerimi sunuyorum . Ha bu arada laci sözlük yazar alımları ne zaman olacak ?

  Burdan laci yazarlarına soruyorum sizce hangi bölgelere transfer yapılmalı ve yeni hoca kim olmalı? Bana göre 2 bek( sağ - sol) , 2 skorer kanat, 2 forvet , 1 ön libero ve Szalai ' nin yanına lider stoper lazım. Hoca olarak da benim ilk tercihim Bjelica eğer Bjelica olmazsa Gallardo.

  Yazar alımlarını ne zaman açacak bunlar?. Droone adlı yazar en sevdiğim yazar. Adam gerçekten çok akıllı. sözlüğün en zeki kişisi. Bir insan hepmi doğruları yazar. Rustiyesokağı ise seri eksileyeceğim. nicki ingilizce bi yazar daha var ona kılım. Onuda seri eksilicem. Her gün okuyom sizi. Topallayanönlibero futboldan anlamıyor.