yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 4 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • Ali Yıldırım koç

  tam bir yönetici. birazcık düzen kurulsa sportif başarı sağlanacak biraz daha sabır gerekli. aziz yıldırım da ilk 3 sene şampiyon olamamıştı. maddi başarı tartışılmazın ötesi. borçlar bittiğinde tüm dünya ali koçu konuşacağını düşünüyorum. inşallah hiç bırakmaz
  Yorulan, pes eden bir yapısı yok ama yorulmaz ve pes etmezse futbol tarihinin gördüğü en mert en kahraman başkanlardan olacaktır kendisi. (Allahımnasipet)

  son 3 senedir cok calisiyor ( 1sene secim calismasi) artik bu sene ustalik donemi. bizi ciraklik ve kalvalik donemdi cok uzdu artik bizi sevindirmesi lazim!!! yonetimde tff/mhk ile savasmali. emre belozoglu ve erol bulut sadece futbola odaklanmali. hele erol bulut sadece ve sadece saha iciyle ugrasmali. bize basariyi dogru gorev dagitimi getircektir.

  Aziz Yıldırım daha da loser'ıdır. AZİZ EN AZINDAN FİNALLERDE Kaybediyordu ali direkt başından kaybediyor. Ekonomisi çökmüş bir kulüp aldığından dolayı böyle lafı da büyük algı. 3 temmuz kumpasında sonra bile ilk 2'den düşmemişiz bunda mı düşücez?

  Tanım: 2 yıldır milyonlarca euro saçıp hala bir başarı kazanamamış, eğer 20-21 sezonunda da kazanamazsa umarım görevinden istifa edicek fenerbahçemizin başkanıdır.

  duygusallığının ve iyi niyetinin suistimal edildiği başkandır. bu açıdan kulüpte yöneticiler ve medya mensupları kolaylıkla at koşturdukları için kötü sezonlar geçirmemize neden olmuştur.

  milyonlarca euro saçmışta istifa etmesi gerekirmiş bla bla bla. 10 senelik ülkerin 90 milyon antlaşmasını bir senede çarçur edenleri çok çabuk unutan fenerbahçe taraftarı oldukça hiç bir kimseden başarı beklememek gerekir. ali koçun yaptığı transferler sahada başarılı anlamında bir etkisi olmamıştır. bunda herkes hemfikir olur. ama ekonomik anlamda yaptığı her şey ortadadır. aldığı oyuncular gönderdikleri zarar yazdırmamıştır. kendisine güvenim yüksek hayalimizdeki fenerbahçe için durmadan, yorulmadan savaşacağına inancım tamdır. fenerbahçenin bu durumda olmasının en büyük sebebi bir önceki yönetimdir.

  koç holding yönetim kurulu başkan yardımcısı, fenerbahçe'nin başkanı. küçükken büyük çoğunluğumuz taraftarı olduğumuz kulübün formasını giyme isteği duyarken kendisinin fenerbahçe başkanlığı hayali vardı. nitekim hayali gerçek oldu ve devrilmez denilen aziz yıldırım'ı sandıkta büyük farkla hezimete uğratarak fenerbahçe'nin başkanı oldu. ilk iki senesinde istenilen, görmek istediğimiz fenerbahçe'yi izletemese de bu sene ortaya koyduğu güçlü irade ile ekonomik dar bogazda olmamiza rağmen, diğer kulüplerde yaprak kipirdamazken güçlü bir fenerbahçe ortaya çıkardı. sadece futbolla sınırlı kalmayip erkek ve kadin basketbol ve voleybolda da sayesinde dolu dizgin lig baslangiclari yaptık. eğer her şey istedigimiz gibi giderse 2011'de yasadigimiz basarinin tekrarini yaşayıp 5 dalda sampiyonluk kupasını müzemize götürebiliriz. türkiye'nin en büyük spor kulübüyüz sözünun altını doldurduk her sene zirveye oynayarak, ikinci defa tam anlamiyla tescillemek için bu sene büyük firsat. ali koc'la nice kupalara koşalım.